Jak je připojen harddisk? Kabely jsou jen nasunuty (napájení a SATA) nebo jsou tam nějaké západky?

Nejlepší odpověď
baghira

Schválně jsem se podíval do svýho počítače, napájení je jen nasunuté, na sata je západka (takový jako jazýček). Ale v šuplíku mám i sata kabely bez západky, takže asi může být tak i tak.

Další odpovědi
chudst

Do vnitrniho pocitace jsem nelezl, na externim harddisku (kde mam klasicke 2 harddisky), jsou harddisky propojeny s bednou jen nasunutim a na boku jsou upevneny sroubky.