Nasko

Jak je právně ošetřena úprava pronajatých bytů?

Mám velmi specifické požadavky ohledně pokoje. Ráda bych si do dí pronajatého bytu navrtala skoby na houpací síť.
Je pro tento jednoduchý úkon nutné povolení majitele, nebo stačí, když dám vše při vystěhování do původního stavu?
Děkuji.

Nejlepší odpověď
anonym

stačí si přečíst smlouvu o pronájmu. pochybuji, že by běžná smlouva něco takového omezovala

neznám ženu, která nemá byt prošpikovaný hmoždinkami. každou chvíli doma slyším, že je potřeba něco vyvrtat. pozor na kabely atd.

Další odpovědi
tforro

Když si před odstěhováním ty díry ve zdi zamáznete nějakým malířským tmelem a vymalujete,aby ta zeď vypadalo jednolitě, tak si můžete děrat díry prakticky kde chcete.

cukrar

V bytě pronajatém od mě, toto klidně.
Pak vrátíte stěny čistě vybílené, pokoj řádně uklizený.