Blbeček23

jak Je pravda že když se kluk vyspí s holkou tak už není panic,ale že zase po 3 měsících panic je?? Děkuji

sex

Nejlepší odpověď
hanulka11

:D:D:D:D a ta holka je zase panna co? jo pěkný pohádky
Doplňuji:
a ta přezdívka je fakt dobrá

Další odpovědi
briketka10

?? tak to pravda opravdu není a někdo si s tebou špatně pohrál a nakecal ti pěknou blbost a nevěř všemu co slyšíš !!

quentos

hehe, to už bych musel bejt osmadvacetkrát znovu panic :{DD>

je to blbost, termín panic zásadně označuje chlapce/muže, který NIKDY neměl pohlavní styk.

mosoj

Je to tak. Za tři měsíce mu naroste nový !

led

Nie, ak sa len vyspí, bez pohlavného styku.
Ak už má pohlavný styk, nie je panic.
PS.
toto ale popiera Grék Zorba v rovnomennom muzikále, keď hovorí svojej priateľke (ľahkej žene) pred jej smrťou : „pre mňa si každý raz panna“

Lukasy

Tak to mě pobavilo to je jak kdybys řekla že ten kdo vyšel školu tak po roce co do školy nechodi tak nemá vyučni list :D

anonym

Je to jako u ženy po prvním sexu zde není pana a není zde ani panic co jej má na nic.

lukas.zmizik

ano, je to pravda