Michal Kole

Jak je na koncertech nazvučená klasická španělská kytara a housle, basa ? společně se zpěvákovým mikrofonem ?

Odpovědi
anonym

Pomocou zvukových snímačov zachytený signál v tzv.mixpulte zvukár namixuje jednotlivé vstupy do výsledného výstupu s rozdelením zvuku do odposluchu pre účinkujúcich a výsledného zvuku pre poslucháčov.
Na otázku ""Jak je na koncertech nazvučená"… odpovedám aj : niekedy veľmi zle, basy prevládajú tak, že ostatné nástroje a spev nie sú ani počuť.