zjentek

Jak je možný, že za podobnýho světla, jako je právě teď venku, vidím větší prd než za tmy?

11. leden, 14.30 h místního času, EVROPA, něgde mezi OV a OP, zataženo, deštivo, zkrátka normální leden.

Redy, myslíš soumrak a nebo soumar? Je fakt, že fanynka mi lecos nosí, když jdeme na výšlap, ale že by za šera i lépe viděla? Fakt to nebyl překlep?

Nejlepší odpověď
gecco

Člověče, viditelný „prd“, to už musí být síla…
😉

Další odpovědi
redy

Vem to tak, že v tomhle světle ty vidíš prd. Ale Fanynka vidí líp. Pes vidí líp v soumraku, tak teď tě bude vodit Fanynka 🙂
Nemyslím mlhu, tam asi vidíme všichni prd:-))

Lamalam

Zkus konzumovat kvalitnější destiláty, třeba se to časem spraví.

marci1

Protože nemáme takové rozšiřitelné štěrbinovité zorničky, jaké má kočka, která vidí i za šera. Vidí 6× lépe, než my. 🙂

štamgast

Já vidím líp než za tmy, asi jsi hříčka přírody. Nebo máš vlčí mlhu. :)

pucipuci

Vyzkoušejte si večer šeroslepost.

redy

zjentek prej je to pravda, že zvířata za soumraku vidí líp, než za denního světla.
🙂

chachar1922

Nápodobně. U nás asi smog či mlha, ale spíše smog, nejde vidět na krok.
A teď pojedu autem :-O