bolak

Jak je možný že za 100 let fotbalu se hráči ještě nenaučili ofsajd?

Vždycky když koukám na zápas, tak tam každou chvíli pískaj ofsajd, přitom choděj na tréning každej den a pravidla maj v malíku…tak snad vím jestli sem v ofsajdu nebo nejsem ne? přesto si tam stoupne.. přesto že musí vědět že stojí blbě a že mu nikdo nemůže nahrát.. a stejně tam furt leze, tři metry za vostatní hráče, nechápu…
Doplňuji:
Olmann: To co píšeš mně přijde jako nesmysl. Ofsajd jako ofsajd, pravidlo je pravidlo, tudíž jde o disciplínu a individuální schopnost hráče orientovat se ve hře a ne o žádnou strategii.

Hráč ví že se musí pohybovat před obránci dokud nedostane přihrávku a tomu by měl přizpůsobit svoji hru. Pokud překročí hranici a octne se za všemi hráči soupeře, tak se musí otočit a šupajdit zpátky, a né tam čumákovat jak tele na nový vrata. A pokud úmyslně běží dál a doufá v to že rozhodčí v rozhodující fázi mrkne nebo mu vlítne muška do oka a nechá situaci běžet, tak to je tak 1:20 že takováhle situace nastane, a pak si ještě musí balón zpracovat, doufat že ho nikdo z obránců nedoběhne, správně míč nakopnout a spolíhat na to že brankář udělá chybu. V dalších 19ti případech je odpískanej ofsajd, což znamená NVK, což se rovná 100%nímu balónu na polovině soupeře.

Nejlepší odpověď
anonym

Vůbec to nechápu,celou tu hru nechápu.Tři,čtyři lidé si hrají s míčem,ostatní čumákujou.Nakonec se pohádají a poperou o ta ja jejich nesmyslná pravidla.Ona ta Bohdalka to hezky ve filmu ukázala,jak na to.Dát si přednost,půjčit si mičudu,hezky se pozdravit podáním ruky.

Další odpovědi
IQ tykve

No počkej, oni se jej přece naučili, když co chvíli jsou v ofsajdu!

Olmann

Je vidět, že tu hru nechápeš. Je to něco jako ofsajd v hokeji. Buďto to útočící hráč špatně odhadne a vystartuje dřív, než je míč vykopnut anebo jsou hráči do ofsajdu obránci vystavováni úmyslně. Takže to není o 100 letech, ale o taktice hry.
Doplňuji:
Je vidět, že nechápeš. To je jako by jsi položil další hloupou otázku proč hokejisti hrají zakázané uvolnění. Přece trénují tak by se to mohli naučit hrát tak ať ho nezahrají. Asi jsem si ještě nezvyknul, že dost otázek zde je hloupých.

bolak

Olmann: Ano, je jednodušší říct že je to hloupost, než vysvětlit důvody svého tvrzení. Nedostatek argumentů v reálném životě předpokládám řešíš fackou, případně frází „běž do prdele“, nebo se pletu? :)

Olmann

Já ti to vysvětlil. To, že ty to nejsi schopen pochopit a brát to, že to tak je tak je to holt tvůj boj. A to, že spousta otázek je zde hloupých tak to mi nevymluvíš.