bolak

Jak je možný, že když něco napíšu a pak si to po sobě přečtu, tak tam najdu třeba dvacet chyb, ale ve chvíli…

…kdy to píšu, ty chyby nevidím?
Doplňuji:
Takhle, mně nešlo o vaši podporu, já spíš myslel, jestli je k tomu nějaký věděcký vysvětlení :)

Pamatuju že takhle to u mě chodí už od první třídy ZŠ, ostatní děcka měly slohovky krásně úhledný, já měl na
každým řádku 2 škrtance, a to fakt nepřeháním. Češtinářka vždycky říkala: „obsahově dokonalé, ale píšeš jako prase“, proto sem zbožňoval hodiny matematiky a počítání se zlomky, pač tam sem moch škrat do alelůja a ještě mě za to chválili.

Nejlepší odpověď
anonym

Vítej v klubu.

Další odpovědi
Lucijej

Že by autorská slepota?
Doplňuji:
Ti říkám, že je to fenomén zvaný autorská slepota :o)
Člověk prakticky nevidí, co píše za patvory…

manon

žere to písmena :)
Doplňuji:
Ael na drhé strně, je m to šumák, věšinou pohopím, co těl básník říc :)

elektrikář

TO NIC PRÁVĚ PRO TO NA TOMTO SERVRU ZAPOJILI PROGRAM Z GRAMATIKOU VŠECHNY CHYBY A PŘEKLEPY TO ČERVENĚ PODTRHNE

david22

Mám stejný problém. Ale zkus to zopakovat adminům.
Na podobných stránkách to funguje tak, že do doby, než ti na otázku někdo reaguje, ji můžeš opravit.

aramah

To jsi na tom dobře,přečteš a víš, no já si to také přečtu ale nevím… :))

www

Jsem na tom stejně. U mne dochází k výsledným chybám díky opakované úpravě textu, stylizace, ap.

Michal Kole

Lidská přirozenost, nevidět svoje chyby.

nechápu co je tak složitého zde dát tlačítko upravit. a obsah databázového pole se vloží do proměnnou do textarea bloku

manon

Ha, to neznáš naši matikářku – vyhrožovala, že mi za seškrtané a dokonale začárané chybné řešení nahrazené správným dá příště pětku místo jedničky :) Je pravda, že můj styl byl hodně rozevlátý, ale stejně si netroufla :)
Není škrtání jako škrtání.

A vědecké vysvětlení tam máš – žere to písmena :) – vybraná škaredá nepřenáší – co se Ti nezdá?

bolak

manon, ty si nepochopila pointu, já mluvil o krácení zlomků :)

(dej se dokupy)

manon

A co myslíš, že znamenala poznámka „není škrtání jako škrtání“ :)
Ty nerozumíš mým poznámkám, já Tvým – co znamená „dej se dokupy“? – jsem snad rosypaná nebo co?

manon

*rozsypaná (a to z jsem psala)

bolak

:))

manon

bolak: tady se dějí vážné věci a Ty se chcechtáš :)

bolak

to já občas dělám, mělas mě vidět tudle na pohřbu :)