bolak

Jak je možný, že když napíšu do googlu „ohnivé kostky“ (bez uvozovek), tak jako první odkaz vyjede čsfd (vyhledávač)…

..ačkoliv tam žádný takový film není?
Doplňuji:
Myslím že se oba pletete a jeden z vás ještě navíc nepochopil otázku :) Ptal jsem se, proč první odkaz je VYHLADÁVÁNÍ CSFD když takovej film neexistuje – tedy proč ho to vůbec hledá…

Když si zadám jen „ohnivé“, tak sice vyjedou filmy, ale né odkaz na csfd vyhledávání (toho slova), navíc když zadám třeba „ohnivé krychle“, což je v podstatě to samý, tak se ani jeden odkaz na csfd na první stránce nezobrazí, a hned první výsledek je stránka, na který se ten výraz nachází jenom 3×, což je docela velkej rozdíl, když na csfd (v tom výpisu z vyhledávače) je slovo „ohnivé“ asi 25×, takže tím „ohnivé“ to asi nebude..

https://www.go­ogle.com/#hl=cs&­output=search&scli­ent=psy-ab&q=ohnivé+krychle&o­q=ohnivé+krychle&g­s_l=hp.3..35i39­.1310.3369.0.3455­.14.14.0.0.0.0­.154.1440.7j6­.13.0...0.0..­.1c.1.8.psy-ab.F-RG1PwYseE&pbx=1&bav=­on.2,or.r_qf.&bvm=bv­.44770516,d.ZWU&fp=18c3­d6a787143fe0&biw=1887&bi­h=900

Odpovědi
Keprk

Protože google je fulltextový vyhledávač. A dané nalezené výsledky Ti zobrazí v pořadí od nejvíce počtu stejných či podobných slov po nejméně příbuzná s nejmenším počtem výskytu na stránku. Tudíž jelikož když napíšeš ohnivé kostky tak Ti to zobrazí čsfd z důvodu toho, že na stránce je spousta filmů začínající na ohnivé v různém skloňování. Mimochodem stačí napsat i jen „ohnivé“ a jako 1. bude stále čsfd. K

Doplňuji:
Trošku jsem v tom začal štourat a objevil jsem na youtube video je anglicky… Popisují tam algoritmy vyhledávání a jak to vše funguje… http://www.you­tube.com/watch?v=Ky­CYyoGusqs

bolak

Lucijej: až ASPA zprovozní novej web > http://spravne­odpovedi.cz/, tak přejdu ale vy zůstaňte, vy se sem hodíte

:p

Lucijej

to říká ten pravej

bolak

počkej, já že sem pro tebe ten pravej? :)) ty mě tak nazýváš jo?

takhle se prokecnout.. veřejně.. to bude vostudy!!

Lucijej

ba ne, pointa je v tom, že ty jsi tak pravej, až jsi z toho levej

bolak

:))

jé hele, ty seš stříbrná, gratuluju