Shef

Jak je možné, že většina si na dřívější úžasné filmové herečky už ani nevzpomene?

Dneska jsem se bavil u nás v práci s mladšímy kolegy a trošku mě zarazila jedna věc,řekl jsem jim několik Hereček a vůbec nevěděli která bije,hlavně že jmenují takové jako Demi Lovato,Ariana Grande atd z disney channel,jenže tyhle dětičky se s herečkami které já jsem uvedl nemůžou v životě rovnat.To už vážně omladina nedokáže ocenit skutečné herečky?

Schválně řeknou vám něco jména: Whoopi Goldberg,Sigourney Weaver,Meg Ryan,Sandra Bullock nebo hvězda akčních filmů Cintia Rothrock?

nebo z českých Antonie Nedošinská,Adina Mandlová,Nataša Gollová,Lída Baarová

Nejlepší odpověď
marci1

Uvedená jména mi něco říkají, ale spíše mě tak trochu mrzí, že jakoby zapomenuty jsou české herečky a některé byly fakt super. 🙂

Další odpovědi
Drap

Nemusejí ty tváře už vůbec znát. Zde se v praxi potvrzuje staré dobré: Sejde s očí, sejde z mysli.

Livka

Protože teď jsou mainstreamové jiné filmy, jiné pořady. Doba je jiná, jiní jsou i lidi, takže se jim líbí jiné věci. Teď frčí to, co má nejlepší reklamu, což jsou samý nový věci. Nikdo nám mladým nepodsouvá starý filmy, tak se o ně většina z nás nezajímá. Proč by taky měla, když to nesledují ani kamarádi?

iceT

Z tebou jmenovaných dříve narozených hereček znám všechny, spíš tedy filmy s nimi.
Možná za neznalostí stojí právě to, že se ptáš mladších ročníků, v tom bude zakopaný pes a nikde jinde.
Taky nemůžu jít za mojí skorošedesátiletou mámou a pouštět jí metalový cover skladby, kterou ona znala ve svém mládí, protože by to pravděpodobně nepoznala. Dnes prostě frčí něco jiného.

Tali Vael

no jéjé :D Kdo by neznal Whoopi Goldberg jako sestru v akci,Sigourney Weaver z vetřelce,Meg Ryan v městě andělů nebo láska přes internet,Sandru Bullock jako slečnu drsňák :D
Hold ti mladí už jednoduše zblbli z těch sladouškých Disney channel seriálů :)

Dochy

Sice z těch později jmenovaných znám (téměř) všechny, ale není mi jasný (až na pár vyjímek) nějaký podstatný rozdíl oproti těm jmenovaným dříve (kromě data narození či působení). Je fakt že ty prvně jmenované neznám prakticky vůbec, ale to na tom moc nemění.

anonym

já si naopak pamatuji jen ty dřívější úžasné herečky. dnešní sra.ky mě moc neberou a když, tak jen akční a tam je to spíš o hercích mužích. nakonec žádnou současnou dobrou herečku ani neznám a to něco značí. stejně tak česká televizní tvorba doplněná česky mluvícími slovenskými herci, to je materiál.

Randeolog01

Lidé zapomínají na důležité věci třeba na výročí, dokonce i na narozeniny svých dětí…Nákup jako třeba já, který jsem měl koupit a přitom krám mám přes silnici :)

Lidé zapomínají a budou i když jsou to jejich nejlepší přátelé či mazlíčci…

zjentek

Protože čas běží a je to proces změny. Nemůžeš si na nic zvyknout „nafurt“, ani na rozviklanej gauč, ani na manželku a dokonce ani na lahváče, když ti změněj recepturu. O TV kanálech nemluvě.

Agneta

„Antonie Nedošinská,Adina Mandlová,Nataša Gollová,Lída Baarová“

To jsou ty, co spaly s Goebbelsem? (kariéristky) Ale schytala to jen Baarová, že?

zjentek

Třeba nebyly pro kariéru ..třeba je to fakt bavilo .,.? Víš co tam bylo manželek napříč profesemi, co takhle „spaly“ a nikdo jim postup nesliboval?