Avatar uživatele
Shef

Jak je možné, že většina si na dřívější úžasné filmové herečky už ani nevzpomene?

Dneska jsem se bavil u nás v práci s mladšímy kolegy a trošku mě zarazila jedna věc,řekl jsem jim několik Hereček a vůbec nevěděli která bije,hlavně že jmenují takové jako Demi Lovato,Ariana Grande atd z disney channel,jenže tyhle dětičky se s herečkami které já jsem uvedl nemůžou v životě rovnat.To už vážně omladina nedokáže ocenit skutečné herečky?

Schválně řeknou vám něco jména: Whoopi Goldberg,Sigourney Weaver,Meg Ryan,Sandra Bullock nebo hvězda akčních filmů Cintia Rothrock?

nebo z českých Antonie Nedošinská,Adina Mandlová,Nataša Gollová,Lída Baarová

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Shef

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, marci1 před 3009 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

Uvedená jména mi něco říkají, ale spíše mě tak trochu mrzí, že jakoby zapomenuty jsou české herečky a některé byly fakt super. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nemusejí ty tváře už vůbec znát. Zde se v praxi potvrzuje staré dobré: Sejde s očí, sejde z mysli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Livka

Protože teď jsou mainstreamové jiné filmy, jiné pořady. Doba je jiná, jiní jsou i lidi, takže se jim líbí jiné věci. Teď frčí to, co má nejlepší reklamu, což jsou samý nový věci. Nikdo nám mladým nepodsouvá starý filmy, tak se o ně většina z nás nezajímá. Proč by taky měla, když to nesledují ani kamarádi?

Upravil/a: Livka

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iceT

Z tebou jmenovaných dříve narozených hereček znám všechny, spíš tedy filmy s nimi.
Možná za neznalostí stojí právě to, že se ptáš mladších ročníků, v tom bude zakopaný pes a nikde jinde.
Taky nemůžu jít za mojí skorošedesátiletou mámou a pouštět jí metalový cover skladby, kterou ona znala ve svém mládí, protože by to pravděpodobně nepoznala. Dnes prostě frčí něco jiného.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tali Vael

no jéjé :D Kdo by neznal Whoopi Goldberg jako sestru v akci,Sigourney Weaver z vetřelce,Meg Ryan v městě andělů nebo láska přes internet,Sandru Bullock jako slečnu drsňák :D
Hold ti mladí už jednoduše zblbli z těch sladouškých Disney channel seriálů :)

Upravil/a: Tali Vael

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

Sice z těch později jmenovaných znám (téměř) všechny, ale není mi jasný (až na pár vyjímek) nějaký podstatný rozdíl oproti těm jmenovaným dříve (kromě data narození či působení). Je fakt že ty prvně jmenované neznám prakticky vůbec, ale to na tom moc nemění.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

já si naopak pamatuji jen ty dřívější úžasné herečky. dnešní sra.ky mě moc neberou a když, tak jen akční a tam je to spíš o hercích mužích. nakonec žádnou současnou dobrou herečku ani neznám a to něco značí. stejně tak česká televizní tvorba doplněná česky mluvícími slovenskými herci, to je materiál.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Randeolog01

Lidé zapomínají na důležité věci třeba na výročí, dokonce i na narozeniny svých dětí…Nákup jako třeba já, který jsem měl koupit a přitom krám mám přes silnici :)

Lidé zapomínají a budou i když jsou to jejich nejlepší přátelé či mazlíčci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Protože čas běží a je to proces změny. Nemůžeš si na nic zvyknout „nafurt“, ani na rozviklanej gauč, ani na manželku a dokonce ani na lahváče, když ti změněj recepturu. O TV kanálech nemluvě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

„Antonie Nedošinská,Adina Mandlová,Nataša Gollová,Lída Baarová“

To jsou ty, co spaly s Goebbelsem? (kariéristky) Ale schytala to jen Baarová, že?

před 3009 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

Třeba nebyly pro kariéru ..třeba je to fakt bavilo .,.? Víš co tam bylo manželek napříč profesemi, co takhle „spaly“ a nikdo jim postup nesliboval?

před 3009 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek