štamgast

Jak je možné, že v obchodě se dá normálně koupit půllitr i s logem pivovaru?

Byl jsem v hypermarketu Albert a najednou jsem v oddělení hrnků, skla apod. uviděl skleněný půllitr a na sobě měl vystouplé logo Pilnser Urquell. Čekal bych, že něco takového se dá koupit jenom v jejich obchodě (případě e-shopu) a že v normálním obchodě se prodávají půllitry tzv. „no name“ tedy bez loga.

dědapetr: Trochu mimo mísu.
lexx: Ale to je trochu něco jinýho, to je hotový výrobek, například jako pivo v láhvi s logem.

Odpovědi
Zbynas

Tak pivovary vyrábějí přebytek sklenic, proto je udávájí do obchodů, něco málo na tom trhnou (protože sklo do restaurací dávají vždy zdarma) a ještě mají reklamu.

lexx

no a co ? baterky Maxell, Duracell, Varta s logem koupíš kdekoli, v marketu i trafice a nikdo neprotestuje

dědapetr

Třeba tady:http://obchod.svet-piva.cz/katego­rie/pivni-sklo