mandat

Jak je možné, že v ČR je povoleno náboženství, které vyzývá k zabíjení nevěrících?

Doplňuji:
Jedná se mi o islám.

Nejlepší odpověď
anonym

Jen poprosím o doplnění/ujas­nění – o které náboženství se ti jedná???
:-O
Doplňuji:
Aha, tak to jo – já už se lekl, že myslíš křesťany (viz Starý zákon a nebo Židy (Tóra):
„Z měst pak lidu toho, kterýž Hospodin Bůh tvůj dává tobě v dědictví, žádné duše živiti nebudeš, ale dokonce vyhladíš je.“
;-D

Další odpovědi
www

Protože se vyznavači islámu v neislámských zemích zatím od zabíjení distancují.
Co bude dál, dokáže jen čas.
Doplňuji:
Dnes také vyznavači islámu hojně tvrdí, že to není myšleno tak, jak ostatní psaný text chápou ap. No, snad se i ten islám alespoň nějak vyvíjí a časem nebude tak radikální.
Jen aby !

Benelux

V tomto videu je plno zajímavostí a tvrdí se tam, že prý je vše naplánované.
http://www.you­tube.com/watch?v=uZ­jiGFKXU0M

kesim

Ale Islám není jen o zabíjení bezvěrců. Zkus si o tom zjistit víc…

novaky

islám je mírumilovný a ty víš kulový. Žádní věřící nevyzívají k zabíjení. To dělají jen holý lebky a jim podobní „poslanci“

arygnoc

pletú sa vám pojmy.

žiadne v súčasnosti masovo rozšírené náboženstvo nevyzýva na zabíjanie.

na zabíjanie vyzývajú zástupcovia cirkví, odnoží a siekt týchto náboženstiev, resp. ho podporujú, podobne ako i zoofíliu (napr. islam, pravoslávne cirkvi), pedofíliu (napr. kresťanské cirkvi) a iné zvrátenosti.

preto je potrebné cirkvi potrebné zakázať.