Jak je možné, že u LOH 2012 a vlajkonoši(ky)mi připadali fádní a někteří zase úžasní, byli hrdí.

Posuzuji podle výrazu tváře, ale mohu se mýlit.

Nejlepší odpověď
led

Výraz tváre môže mýliť.
Ak sa napríklad pozriete na tváre japonského muža, pri klesnutých kútikoch úst máte pocit hnevu a on sa usmieva…
Niesť vlajku a meno svojej zeme si každý považuje za česť. Na druhej strane ale vlajku predsa nemôže nisť žiadne tintítko, ale musí to byť aj postava, preto je aj prísny výber.

Další odpovědi
anonym

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cesi-v-holinkach