dabel

Jak je možné že u jednoho soudu jste odsouzen a u jiného soudu nejste odsouzen?

Nejlepší odpověď
musak

To záleží jak se soudci vyspí.Sám jsem to poznal na sobě.Je to asi tak.Vejdeš do soudní síně ať levou nebo pravou nohou tak už je to předem rozhodnuto.

Další odpovědi
Monny

Je to tak,jak napsal musak.Vše už je rozhodnuté ještě než tam vejdeš,soudce obrací listy jen tak,aby se neřeklo.Záleží na jeho náladě,stejně o tom člověku nic neví.Je to hrozný ale je to tak o tvém dalším životě rozhoduje on.Nezdá se vám,že soudci se vžili do role boha????