pusinka50

Jak je možné, že tady někdo získá za 30-ti denní období –2 body (minus)? Co se tu odečítá?

Doplňuji:
Takže když se mi smaže otázka, tak se smaže kolik bodů, to je na adminovi, kolik bodů uzná dolů?
A když se smaže má odpověď, tak se smaže kolik bodů, tolik, kolik jsem dostala palců nebo víc?

Nejlepší odpověď
anonym

Když se smaže odpověď, či otázka která ma palce nebo hvězdy.
Doplňuji:
Když máte uděleno za otázku 3 hvězdy, tak se Vám strhne pak 15 bodů, a pokud máte na vaši odpovědi např. 3 palce, tak po smazání budete mít o 3 body méně.

Další odpovědi
briketka10

za smazanou otázkou zmizelo 13 bodíků..

panxnotdead

Když se smaže odpověd.. tady vždycky mám otázku ohledně cikánů a pak mi to smažou a nemám nic :D
Doplňuji:
odpověd nebo otázka*