Bil

Jak je možné,že si mě někdo chce přidat mezi přátele na facebooku,když tam vůbec nejsem?Kde vzali můj e-mail?

Nejlepší odpověď
MacChill

Pokud nejste na facebooku zaregistrován, nikdo si vás fyzicky nemůže chtít přidat do přátel a nikdo si také nemůže vytvořit profil s vaši e-mailovou adresou, protože je profil třeba aktivovoat právě e-mailem

Další odpovědi
pokazdejinak

možná to, co vám mailem přišlo, je prostě jen pozvánka na fb – dokud jsem tam nebyla, taky mě takhle nějaký můj známý jednou nebo dvakrát pozval… ale jestli nechcete, nikdo vás nenutí – je to jen pozvánka, kterou můžete odmítnout