iemms

Jak je možné, že se ztratí odpověď pod otázkou? Ještě včera večer 1 odpověď měla, nyní „0“!

Doplňuji:
Nevadí, já ji zavčas přečetl. Jen jsem chtěl Drap ovi poděkovat bodíkem.
Také se jedna otázka od včerejšího večera vytratila úplně! A o její jakékoliv závadnosti se mluvit absolutně nedá, spíš hodně vystihovala současnost – negativismus na každém kroku a z toho pramenící až zdravotní problémy, a to asi někomu vadilo.

Pro Standu: ano

Nejlepší odpověď
www

Stále dokola..
Buď ji navrhnul ke smazání z důvodů (viz kodex uživatelů) někdo z uživatelů, nebo totéž udělali i bez toho admini.
Doplňuji:
Je možné i to, co uvádíš.
Bohužel, jeden z těch důvodů pro uživatele je dost nepochopitelný, totiž „ostatní“ ☹
Víc ti nepovím, neznám podrobnosti celé události.

Další odpovědi
aramah

Asi ji někdo vymazal ne?
To chce klid :)))

david22

Tady se maže normálně. Mě zase jednou smazali otázku. Někdo si potřebuje užít si své pravomoci mazání.

IK

kdybys sem dala odkaz na tu otázku možná by ti někdo odpověděl, ale takhle pláčeš sice dobře, ale na špatném hrobě.
Já nám to líto.
Doplňuji:
No zřejmě je pan Drap maskovaná kočka Šklíba

standa

myslíš tuto otázku a odpověď?
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/za-jak-dlouho-predava-policie-reseni-prestupku-mestskemu-uradu

briketka10

Ad ocko můžete být slušná a neurážet SŮWU, za to, že to smazala, nechtěla to prostě číst, ta už si užila urážek dost děkuji..
Admini usoudili, že ta otázka byla porušení kodexu..

briketka10

Ad ocko můžete být slušná a neurážet SŮWU, za to, že to smazala, nechtěla to prostě číst, ta už si užila urážek dost děkuji..

led

Teraz som nepochopila, kto koho uráža.
Ocko, nikoho konkrétne nemenovala, že vymazáva.
Meno ste napísali vy. To sa nerobí, pracovať s dohadmi, takto sa predsa najľahšie skreslujú informácie.

anonym

Led, děkuji Vám za Vaši podporu. Až teď jsem se dostala k téhle části diskuze. Nemluvila jsem ve svém názoru na mazatele mé odpovědi o Sůwě, ale o briketce. Ta se totiž ke smazání přiznala. Sůwu jsem nikdy neurazila. Kdo si měl na sebe to mazání vztáhnout, ten tu stále dokola zkouší čeřit kalné vody a tváří se, že všichni lidé na jeho trapný úlet zapomněli. A ještě jedna věc: napsala jsem, že potrefená husa kejhá (to tak bylo odjakživa). Kdežto briketka zde uvádí další svůj nesmysl, že jsem napsala, že husa hýká. Ovšem hýká pouze osel a o tom tu vůbec řeč nebyla. To ji mám ještě učit zoologii?

briketka10

ad ocko – kdo tady tedy hovořil o Sůwě :
_____________­________________________­___________
Jemmsi, maže se tady hodně často a hodně hloupě. Není to většinou práce adminů. Ti sem už dvakrát moji stejnou otázku vrátili jako nezávadnou. Vadit mohla jen člověku, který to měl v hlavě natolik v nepořádku, že nevěděl nejspíš vůbec o tom, co čte. Bylo u ní dost bodů, ale bohužel, jedné osobě vadila. Vadila také proto, že z odpovědí i diskuze vyplynulo, jak to vlastně s celou tou otázkou bylo a kdo se zachoval jako " totální trotl ". Navíc se tu ta dotyčná měla odvahu ještě pídit po tom, kdo co kde smazal. Přiznala nakonec, že to smazala sama. I takoví jsou mezi námi. Zkus otázku zadat znovu. Pevně věřím, že Drap ji opět najde a odpoví. Jiné řešení nevymyslím.
Body neřeš, to bys byl z toho zbytečně nešťastný. Drap to taky určitě pochopil
_____________­________________________­___________

tato odpověď koukám zmizela, ale adminům jsem ji nehlásila..

led

Tu nešlo o podporu jednej, či druhej strane, ale reakcia mi strašne pripomenula senzáciechtivých novinárov, ktorí hneď menujú a odsudzujú (veľakrát i neprávom) dopredu. Týmto vlastne ovplyvňujú názory verejnosti, bez ohľadu na zúčastnených.
Otázka zoologie v prenesenom význame nemusí byť vždy doslovná. Voľne prenesené by som povedala, že trafená tvrdohlavá hus môže si aj popliesť výrazy… :). Nemyslím si ale toto spojenie za vhodné ani pre jednu z vás, rozhnevané sestry, ktoré si hlboko vážim.

anonym

Led, já Vám děkovala za objektivitu. Té se mi zde nějak nedostávalo. Briketka má stále potřebu mi něco vysvětlovat, ale já v tomhle směru mám jasno a Sůwu z ničeho neobviňuji. Vztáhla na sebe něco, co se jí vůbec dotknout nemuselo, ale stalo se to. Divadlo kolem celé mé otázky způsobila briketka a teď se snaží na všechny strany vykřikovat, že jsem z toho, co udělala, obvinila někoho jiného. Ne, nikdo jiný s tím skutečně nesouvisel. Nechtěla jsem ale na ni ukazovat otevřeně. Doufala jsem, že pochopí, že jí tím dávám šanci vyrovnat se slušně s následky své přemrštěné aktivity.

briketka10

ocko, ocko, žádné divadlo nezpůsobuju, proč vy si stále sama něco dokazujete, já nemám přemrštěnou aktivitu, ale to vy, ale už si uvědomte, že nikdy jsem nic nesmazala !! a už mě nebaví o tom mluvit..
je to pořád dokola a dokola..

led

Dámy, dohodnite sa na virtuálnom prípitku na zmierenie. Je škoda, keď sa dve inteligentné ženy hádajú na vykĺznutých nedorozumeniach a robia estrádu pre ostatných.

briketka10

Ad ocko – prosím vás zde je přesně napsáno jak to bylo se smazáním té diskuze !! kdo ji smazal !!
_____________­________________________­__________
RE: Kam zmizela tato otázka od „ocko“ kde bylo v diskuzi 15 příspěvků negativních právě na tazatelku??
Briketko, tu odpověď od nnn1 jsem nemazala a bylo mi z toho v noci špatně, jak může být někdo tak zlý a ještě si z toho dělat zásluhy. Tvoje názory jsem si ráno přečetla a nakonec jsem celý dotaz nahlásila, protože mazat ještě neumím. Asi admini usoudili, že je moje nahlášení oprávněné. Já bych něco takového už nikdy nechtěla číst, to bylo jasné porušení kodexu. Co je komu do toho, kdo chodí, nebo nechodí na sluníčko. nnn1 jsem večer poslala mail. Až budeš mít čas, napiš mi prosím 🙂 na mail. Sůwa
_____________­________________________­___________
tak je vám už jasné, že já jsem to nebyla !!

briketka10

led – ocko ví dobře, koho myslela, v té diskuzi byla SŮWA nazvána kýhajíci potrefenou husou..
proto jsem to napsala, protože se mi to nelíbí..
a sama se přiznala, že to celé raději nahlásila..