Jak je možné,že se tu nahromadilo v poslední době tolik nezodpovězených otázek??

Za poslední měsíc cca 5 stran? To mi hlava nebere.....
Doplňuji:
No mě jen překvapilo,že za měsíc je to cca 75 nezodpovězených otázek a za cca půl roku před tím jen přibližně 15 otázek a z toho je tak 10 otázek typu......děku­ji,vzkazuji,om­louvám se,takže vlastně jich je nezodpovězených asi tak 5 za půl roku a teď takovýhle číslo za měsíc…:(

Nejlepší odpověď
Bumbes

Na některé blbosti zkrátka nemá cenu odpovídat, a některé zajímavé otázky se mezi těmi nesmysly dostanou do pozadí a tam už se špatně hledají.

Další odpovědi
anonym

málo lidí 🙂 .. chtělo by to zorganizovat nějaký nábor.
Doplňuji:
možná je ale lepší nechat to na přirozeném sledu událostí, časem se k otázce může vrátit někdo kdo ji najde ve vyhledávači a třeba ji zdopoví, a pokud je otázka takového ražení, že už ji nikdy nikdo nevygooglí, pak možná odpověď ani nepotřebuje.

annas

Nejsou lidi. Víc se nevyjadřuji, protože by se to zase obrátilo proti mně.

led

sú 4 – typy otázok:
1 – viem a odpoviem
2 – viem ale nemám záujem
3 – neviem, teda neodpoviem
4 – blbosti, neodpoviem

standa

Chyběla jste 🙂

verka

Některé odpovědi se nedají najít, a zapomíná se přemýšlet.
I třeba přání k svátku si lidé kupují natištěné. Za chvíli nebudeme muset ani psát.

kropitko

škoda tedy,že poslední měsíc převládají body 2)3) a 4). A mimochodem já jsem si ty otázky prohlédla a zase takové blbosti to nejsou, na ty blbiny je odpovězeno hned,zůstávají složité otázky.