Avatar uživatele
anonym

Jak je možné,že se tu nahromadilo v poslední době tolik nezodpovězených otázek??

Za poslední měsíc cca 5 stran? To mi hlava nebere.....
Doplňuji:
No mě jen překvapilo,že za měsíc je to cca 75 nezodpovězených otázek a za cca půl roku před tím jen přibližně 15 otázek a z toho je tak 10 otázek typu......děku­ji,vzkazuji,om­louvám se,takže vlastně jich je nezodpovězených asi tak 5 za půl roku a teď takovýhle číslo za měsíc…:(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, annas, anonym, DusanOrlik, vagra, Rico před 4976 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Bumbes

Na některé blbosti zkrátka nemá cenu odpovídat, a některé zajímavé otázky se mezi těmi nesmysly dostanou do pozadí a tam už se špatně hledají.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

málo lidí 🙂 .. chtělo by to zorganizovat nějaký nábor.
Doplňuji:
možná je ale lepší nechat to na přirozeném sledu událostí, časem se k otázce může vrátit někdo kdo ji najde ve vyhledávači a třeba ji zdopoví, a pokud je otázka takového ražení, že už ji nikdy nikdo nevygooglí, pak možná odpověď ani nepotřebuje.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Nejsou lidi. Víc se nevyjadřuji, protože by se to zase obrátilo proti mně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

sú 4 – typy otázok:
1 – viem a odpoviem
2 – viem ale nemám záujem
3 – neviem, teda neodpoviem
4 – blbosti, neodpoviem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
standa

Chyběla jste 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Některé odpovědi se nedají najít, a zapomíná se přemýšlet.
I třeba přání k svátku si lidé kupují natištěné. Za chvíli nebudeme muset ani psát.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
kropitko

škoda tedy,že poslední měsíc převládají body 2)3) a 4). A mimochodem já jsem si ty otázky prohlédla a zase takové blbosti to nejsou, na ty blbiny je odpovězeno hned,zůstávají složité otázky.

před 4976 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek