Evra

Jak je možné, že se tím nikdo nechce zabývat, to není trestné ?

Půjčil si peníze a věřiteli předal uznání dluhu napsané v AK s naprosto jiným datem než bylo aktuální a ještě tam bylo napsáno, peněžní prostředky budou použity na pokrytí provozních potřeb společnosti jejíž jsem zaměstancem......a to již 2 měsíce zaměstnancem nebyl.
Doplňuji:
Věřitel se ohradil,že s tím nesouhlasí, ale Mgr. z AK odpověděl on to tak pan XY chtěl.

Odpovědi
Fidel

Platí zásada, že právo je pro bdělé. Uznání dluhu je dobrá věc (prodlužuje se promlčení o 10 let), ale z vašeho popisu nechápu, kdo si půjčil a kdo uznal dluh… Pokud máte nějaké pochybnosti či něco, podeje trestní oznámení, ale chci vidět, jak budou orgány činné v tr. řízení prokazovat, kdy byla listina podepsána…