lilibou

jak je možné že se při pravidelném cvičenéí a posilování objeví celulitida, když předtím nebyla?

od ledna 2013 pravidleně cvičím a posiluju.. změnila jsem stravu a tak celkove životní styl..vždycky jsem byla trošku při těle ale nikdy jsem nemela celulitidu, až ted při cvičení se mi objevila :( je to celkem demotivující.­.nevíte čím by to mohlo být?

Odpovědi
mojitek

to cvičením není.I kdyby jste necvičila tak by se Vám objevila.Jde jen o shodu náhod.Celulitidu nemají jen silnější ženy,ale i útlejší