Avatar uživatele
Pájo

Jak je možné, že se mi po otevření otázky neobjevují vaše starší odpovědi?

Otevřu (cizí otázku), u které jsou např. dvě odpovědi, napíšu na ni svoji odpoveď, objeví se po odeslání jako třetí v pořadí…
Odhlásím se. Pak se sem po dvaceti hodinách vrátím, kouknu na otázku a má odpověď je čtvrtá v pořadí a budí dojem, že kopíruji myšlenku někoho přede mnou…a je tam rozdíl v zadání odpovědí třeba 5 hod… s tím, že jsem jí zadal později.
Jako např. zde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-lepsi-pamet-nez-fotograficka-fotogenicka
Kdyby se mi totiž u otázky „Existuje lepší paměť než fotografická/ fotogenická?“ zobrazila i odpověďod od pusinka50, už bych tu svoji rozhodně nepsal!

Jsem z toho jelen, jak je to možné??? A není to první případ, kdy jsem si toho všiml.
Mám gigabitové připojení internetu.
Rozhodně není mým záměrem zdvojovat už vyslovenou myšlenku a budit dojem, že řeknu totéž lépe. Jedná se o chybu v programu?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, bolak, Wang, anonym, marijakes před 4217 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
bolak

Ty jsi ji ale zadal pozdějc.

tom004>332740
Lucaso>332751
pusinka50>332853
Pájo>332908

Jediný vysvětlení vidím v tom, že tam ta odpověď byla už před tou tvojí, ale někdo ji v zápětí smazal, takže ve chvíli kdy jsi psal odpověď ty, už tam bylo o jednu odpověď míň než by mělo, ale admin onu odstraněnou odpověď dodatečně posoudil jako odstraněnou neprávem a následně ji zase vrátil na původní místo i s původním časem vložení.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pájo

Jj, já to beru, že jsem svou odpověď zadal později než pusinka50. V době zadání se mi tam žádná další taková odpověď nezobrazovala.
Jen to blbě vypadá, když tam něco v dobré víře napíšu … a ono je to v základu totéž, jako odpověď přede mnou. Divný.

před 4217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

a má cenu se tím zabejvat? tys od nikoho neopisoval a pokud si někdo bude myslet opak, tak je to čistě jeho problém..

když se něco takovýho přístě stane, prostě si že je to irelevatní a ignoruj to

přesně to dělám já, když vidím ve streamu Dr.Axla..

a funguje to…

před 4217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

Jasně.

před 4217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

:)

PS: někde m tam vypadlo „řekni“ ale i tak si to rozluštil, já vždycky říkal že slovesa se přeceňujou..

před 4217 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pájo

;)

před 4216 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek