Pájo

Jak je možné, že se mi po otevření otázky neobjevují vaše starší odpovědi?

Otevřu (cizí otázku), u které jsou např. dvě odpovědi, napíšu na ni svoji odpoveď, objeví se po odeslání jako třetí v pořadí…
Odhlásím se. Pak se sem po dvaceti hodinách vrátím, kouknu na otázku a má odpověď je čtvrtá v pořadí a budí dojem, že kopíruji myšlenku někoho přede mnou…a je tam rozdíl v zadání odpovědí třeba 5 hod… s tím, že jsem jí zadal později.
Jako např. zde
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-lepsi-pamet-nez-fotograficka-fotogenicka
Kdyby se mi totiž u otázky „Existuje lepší paměť než fotografická/ fotogenická?“ zobrazila i odpověďod od pusinka50, už bych tu svoji rozhodně nepsal!

Jsem z toho jelen, jak je to možné??? A není to první případ, kdy jsem si toho všiml.
Mám gigabitové připojení internetu.
Rozhodně není mým záměrem zdvojovat už vyslovenou myšlenku a budit dojem, že řeknu totéž lépe. Jedná se o chybu v programu?

Nejlepší odpověď
bolak

Ty jsi ji ale zadal pozdějc.

tom004>332740
Lucaso>332751
pusinka50>332853
Pájo>332908

Jediný vysvětlení vidím v tom, že tam ta odpověď byla už před tou tvojí, ale někdo ji v zápětí smazal, takže ve chvíli kdy jsi psal odpověď ty, už tam bylo o jednu odpověď míň než by mělo, ale admin onu odstraněnou odpověď dodatečně posoudil jako odstraněnou neprávem a následně ji zase vrátil na původní místo i s původním časem vložení.

Pájo

Jj, já to beru, že jsem svou odpověď zadal později než pusinka50. V době zadání se mi tam žádná další taková odpověď nezobrazovala.
Jen to blbě vypadá, když tam něco v dobré víře napíšu … a ono je to v základu totéž, jako odpověď přede mnou. Divný.

bolak

a má cenu se tím zabejvat? tys od nikoho neopisoval a pokud si někdo bude myslet opak, tak je to čistě jeho problém..

když se něco takovýho přístě stane, prostě si že je to irelevatní a ignoruj to

přesně to dělám já, když vidím ve streamu Dr.Axla..

a funguje to…

Pájo

Jasně.

bolak

:)

PS: někde m tam vypadlo „řekni“ ale i tak si to rozluštil, já vždycky říkal že slovesa se přeceňujou..

Pájo

;)