Džanička

Jak je možné,že se mi mění otázky

Už jsem si toho všimla po čtvrté.Napsala jsem otázku jaké máte auto,a teď tam je napsáno to co je v popisu otázky.Jak je to možné?To mění admini?Stává se vám to taky?
Doplňuji:
Ano Miroslave četla jsem před tím vaši otázku,ale ji máte taky jinak.Je to divné,proč to asi tak dělají.
ReHu,také se mi pár odpovědí ztratilo i když vím že byly 100% správně.Přisla jsem na to jen díky tomu,ze jsem se k otázce vrátila kvůli dalším odpovědím,protože mě to zajímalo,a ejhle,ta moje odpověď byla fuč.Buďto se někomu nelíbila a nechal jí smazat,ale znova už jsem jí nepsala.Dobrou­ noc..

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Milá Džaničko,
dělá to asi nějakej skřítek jménem admin. Posílám ti odkaz na moji otázku, kterou jsem zadával. Mohu přísahat, žře takto jsem ji nezadával. Kdo odpovídal jistě si vzpomene, že jsem psal něco takového: Kdo pomůže vyléčit mě.
No a vidíš, tady je jeho výsledek.
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-bolak-namazat-aby-se-to-uvolnilo-popripade-zmeklo-a-dalo-se-to-vymacknout

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/cim-bolak-namazat-aby-se-to-uvolnilo-popripade-zmeklo-a-dalo-se-to-vymacknout

Další odpovědi
ReHu

A mě přijde, že mi i občas zmizí odpověď. Je to možné, nebo jsem ji jen nenašla?
Např. jsem už jednou psala zaj-po odkaz na profil pondělí a ta 1.odp.zmizela (nebo jsem ji přehlédla).