anony.M

Jak je možné,že při telefonování slyším cizí hovor?

Telefonovala jsem s mamkou a uprostřed hovoru to najednou jakoby vypadlo a slyším úplně cizí ženský hlas,řekl asi jednu větu,a pak jsem slyšela opět mamku.Mamka neměla zaplou televizi,ani rádio,ani nikoho v místnosti.Jak se to může stát,a stává se to často?mě se to stalo poprvý a jsem z toho docela vedle 😁 !

Nejlepší odpověď
www

Stalo se mi to

Hovor i mezi dvěma mobily probíhá v převážné míře po běžné telefonní síti.
A právě síť je mnohde ještě stará (na rozdíl od ústředen), dráty již nemají odpovídající izolaci a právě z toho důvodu může k uvedenému docházet. Dráty jsou v kabelech totiž těsně vedle sebe, pak stačí třeba jen zvýšená vlhkost a slyšíme více, než chceme 🙂
Praxe

Další odpovědi
gecco

Stalo se mi to

Stává se to poměrně výjimečně, ale stát se to může – nedopatřením dojde k ´propojení´ hovorů na ústředně.

Lamalam

Stává se mi to často

Běžná chyba v Matrixu.

brillant

Stalo se mi to

vitek1724...

Nestalo se mi to

Doplňuji:
nějaká jejich chyba.

da ny

Nestalo se mi to

kesim

Nestalo se mi to

suaeda

Stalo se mi to

Pájo

Nestalo se mi to

Front

Stalo se mi to

KatkatkaW

Nestalo se mi to