Michal Kole

Jak je možné, že přes 90% klientů cestovní kaneláře se bezproblémů domluví v cizině, ale zaměstnavatelé mají

jiná čísla, že nemůžou sehnat zaměstnance dostatečně jazykového vybaveného pro komunikaci se zahraniční centrálou firmy a zahraničními klienty a dodavately ?

Nejlepší odpověď
Drap

Něco jiného je kdyýž se turistá ptá co kolik stojí, kde je hotel a podobně, kde si může popřípadě pomoci rukama a nohama a něco jiného hovořit s někým po telefonu s použitím odborných či technických problémů