Štoura

Jak je možné, že politici v Evropě nevidí v muslimských hordách imigrujících sem tzv. „trojského koně“?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Protože jsou zaslepeni mocí.

Další odpovědi
Drap

Moc a peníze jsou důležitější

anonym

Protože si myslí, že mají dobrý antivir!

Agneta

Jsou to sluníčkáři žijící na odvrácené straně Měsíce. Zajímalo by mě, co na to říkají odborníci ve věci národní bezpečnosti – no právě ti, co to dlouho studovali:DDD

ptáč

Může za to Mocenská posedlost. Co to je, vám může vysvětlit Koukolík. Přednášky o tom jsou na uloz.to. Samozvaní vysocí představitelé jsou psychopati.

klumprt

Evropští politici nejsou zvyklí rozhodovat v době krize. Nalézat účinná řešení, která se nemusí líbit významné části občanů, nebo mohou narážet na nějaká dogmata politické korektnosti. Jsou zvyklí řešit prkotiny, plodit směrnice a vést drobné půtky o eurodotace.
Evropští politici umí vyjadřovat šok, vydávat rezoluce a vyzývat k míru a spolupráci, protože se spoléhají, že tím přece nemohou nikoho nasrat. Jenže mohou.
Nacházejí se ve fázi Daladiera a Chamberlaina. Jenže skutečné problémy dokážou řešit jenom Churchillové a De Gaulleové.

ivzez

Jaké hordy myslíš?
Žádné jsem nezaznamenala.
(Víš, co je horda?)