Avatar uživatele
dodo

Jak je možné,že někomu tak moc smrděj nohy, i když si je umývá a bere každý den čisté ponožky?

Doplňuji:
Kdybych nepoužíval zásyp,tak jsem jeden z těch,kterým nohy smrdí.A s těma ponožkama na100% souhlasím, ale nevím, kde je tady v jbc mám koupit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: dodo

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? gnr54, kapka před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
BEAES

Pravděpodobně trpí nadměrným pocením nohou a ještě to podpoří ponožkama z polyesteru od větnamců a botama z umělé kůže. Komu se potí nohy by měl nosit bavlněné ponožky a boty z pravé kůže, dobře větratelné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
mosoj

Zápach způsobuje obsah kyseliny máselné v potu. Někdo jí má v potu víc někdo méně.
Kdo jí tam má víc, smrdí mu holt víc nohy kdyby se postavil na hlavu .

Kyselina máselná čistá smrdí, že prase je proti tomu parfém Chanel.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
iceT

Muze byt nekvalitni material bot,nekvalitni ponozky.
Ponozky by mely byt 100%bavlna.
Mely by pomoci pripravky z lekarny,urcite postizenemu poradi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Možná je to jako s penězma – ty taky samy o sobě nesmrdí, ale pokud jsou obalené bakteriemi případně plísní, tak zapáchají.
Příčinou tedy může být mykóza nohou. Nejsem si jistá, zda je to vidět, ale pokud třeba nohy trochu svědí, je to určitě tím.
Jsou na to mastičky. Doporučuju namazat a uvidí se. Myslím že mast jmenuje Canesten.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

Samozřejmě,že může jít o plísenˇ,ale také o některé interní onemocnění.Nap­říklad onemocnění jater,nebo slinivky.Znám člověka ,se kterým bych asi do auta nesedla,ale jak se ukázalo -on za to nemůže.Chodil po kožním a až tam ho po dlouhé době poslali na testy,kdy se to zjistilo.Bere léky,ale jestli se mu to lepší ,to nevím.Někdo prostě má ten pech,nebo vlastně pach.Nic ve zlém.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Prý proti tomu zabírá pravidelná docházka na schůze KSČ.
Tam noha nepáchne.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Čarodějnice

Když má nadměrný zápach nohou může jít o plísen .Tam je potřeba léčby.Co se týká bylin dubová kůra nejlépe gel.nebo zajít do lékárny.Ponožky by mněli být z čisté bavlny .Boty nejlépe střídat ,boty se vysuší až po 24 hodinách proto je lepší střídat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano,je to možné,existují proti tomu různé přípravky,ne jenom pudr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Je použitý nevhodný materiál vložky nebo lepidla. Z nových bot jsem vytrhl vložku, lepidlo bylo jak živé. Tu vyměnil za filc a je po problému.

http://img.na­dapenny.com/t20/102­46/nadap083950786­330231.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnr54

V Jbc je koupíš ve čtvrtek na trhu u Jabloně.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
dodo

A namohla by mi čarodějnice poslat nějaké zaklínadlo?

před 4956 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek