Michal Kole

Jak je možné, že „něco proti vodnímu kameni v konvici“ v drogérii nemají, ale mají 3 plné regálové skříně kondomu?

Nejlepší odpověď
arygnoc

no to je jednoduché:
naplníš kondómy pieskom a ten vodný kameň omlátiš.
Chce to trocha fantázie.
A že zlaté české ručičky, pche!

A za druhé:
asi sa viac súloží, ako varí káva.

Další odpovědi
pusinka50

Nevím, jak moc si děláš srandu, ale pojmu to vážnějí. Konvice se nechá vyvařit s vodou, do které dáš drobet kyseliny citronové. O kondomech mi není nic známo, já po nich nekoukám:-)

anonym

Asi mají více zboží, které jde více na odbyt.
Kup si ocet nebo kyselinu citronovou.

briketka10

přípravků proti kameni se prodává hodně, stejně tak jako kondomů, ale stejně jako Pusinka50 sypu do konvice kyselinu citronovou, používám ji i do WC..
zkus a uvidíš :))

Děda Louda

Kámen v konvici počká, v trenkách nemusí.

ReHu

Jestli ty nehledáš ve špatném obchodě.
Rohlíky také nekoupíš v papírnoctví.
Doplňuji:
A…ocet ani kys.citr. vyvářet nemusíš. Ba je lépe je nevyvářet, ale nechat přes noc v konvici.
Pak stačí jen vypláchnout a vše je OK.