ShaiMagal

Jak je možné, že na sreality jsou byty třeba 2+1 za 100 000 Kč? Co to má za háček?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Našla jsem to – http://www.sre­ality.cz/deta­il/prodej/byt/2+1/­zalesi-zalesi-/1712533596#im­g=0&fullscreen=fal­se
Dům z roku 1925,starej barák,stav objektu – špatný
Vybydlený byt – nutno investovat další balík peněz,aby to bylo k bydlení – vlastník bude rád,že se toho zbaví.
Doplňuji:
da-ny – vždyť v odkazu to máš!Je to Zálesí,okr.Znojmo.

Další odpovědi
gecco

Přilož odkaz a řeknu ti to přesně…
Takto je několik možností:

  1. jde o ´přenechání nájemní smlouvy´ (naivové to ještě i dneska na jiné naivy zkouší)
  2. jde o pronájem (suma je ´kauce´)
  3. jde o byt zatížený nějakým dluhem (třeba hypo) a suma je ´odstupné´ za již zaplacenou část hypo

da ny

Ale kde? ;)
3. – 5. NP bez výtahu, neatraktivní část obce
družstevní byt
původní nebo dezolátní stav
vyvolávací cena v dražbě městského nebo družstevního bytu (většinou v dezolátním stavu)
V Karlovarském kraji jde o obce, města, kde není práce nebo je byt v neatraktivní či problémové části…
Rotava, Oloví, Habartov, Aš, Horní Slavkov, Abertamy, Protivec u Žlutic, Toužim, Bochov atp.

Pepa25

Některé byty jsou i za 100 tis. drahé …

Emefej

Může to být byt ve „špatné“ lokalitě. V Ústí jsou to třeba Předlice nebo v Mostě Chanov.

motýlemanuel

Takovéto byty většinou bývají v ne zrovna dobré lokalitě a většinou i v dost špatném stavu. Sám jsem jednou nad koupí takového bytu přemýšlel, ale ta investice do oprav by u něj byla tak vysoká, že by se mi to nevyplatilo, takže jsem místo toho raději zvolil pronájem bytu, který byl v mnohem lepší lokalitě. Ten se mi podařilo sehnat přes tuto stránku: https://www.psn­.cz/property/pro­najem-bytu