kajja

Jak je možné, že můj počítač sám od sebe hraje melodie a jak je možné to zastavit?

Nejlepší odpověď
badisko

no je to v ovladacich panelech …zvuky a upozorneni…ale nevim jake zvuky ti prehrava …

Další odpovědi
Bedy

Co to hraje za melodie? Můžeš to kdyžtak nahrát? Neběží ti na pozadí přehrávač hudby (WinAMP, apod.) a nepřehrává ti tam něco ze systému?

No já si od tebe pro jistotu vyžádám výpis z programu Hijackthis a podívám se, co tam všechno běží.
Hijackthis stáhneš zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program ulož, spusť a klikni na Do a system scan and save logfile. Po kontrole se objeví okno s výpisem – ten celý zkopíruj a vlož sem (nebo nahraj na Ulož.to třeba a vlož sem odkaz).

kajja

Děkuji všem za pomoc, problém byl snadněji vyřešitelný, než se zdálo :)