Džanička

Jak je možné že mi v mobilu Samsung Galaxy S 3 mini nejdou pustit videa??

Mobil mám asi 7 měsíců starý. Videa na youtube a na stream normálně vždycky pustit šli. Ale najednou nejdou, jen načítá kolečko a to je celé. Když jsem byla napojená na wifi tak to šlo, teď už nemám tu možnost, ale mám předplacený internet v mobilu na měsíc. Myslíte že na wifi to jde a int. v mobilu ne? Mobil normálně pravidelně aktualizuji.. Poradí někdo? Mám kartu blesk mobil, tudíž se na infolince moc nedozvím.

Odpovědi
www

Pravděpodobně nemáš správně nastaveno připojení, zkontroluj.
Wifi vypni a dej GPRS. Pozor na data!!

anonym

Přes wifi je rychlé náčítání na rozdíl po GPRS. To je pomalé na videa, streamy. Se divím že to děláš. V mobilu videa ani nezkouším načítat z netu, žere to data a kde nic tu nic. Pak se nediv vyčerpání kvóty na přenost dat v rozumné rychlosti, net ti bude fungovat sice stále, ale s velmi nízkou rychlostí přenosu.