Avatar uživatele
Sůwa

Jak je možné, že mi přibývají body, aniž bych odpovídala?

Jestli si dal někdo za úkol mne dobodovat, tak o to nemám zájem. Zbytečně bych zas musela odpovídat do diskuze, nebo neodpovídat vůbec, o nějaké falešné zlato nestojím. Děkuji za pochopení 🙂
P.S. Já to totiž nezjistím, protože se mi hodnocení zobrazuje od jednu odpověď ( všude ).

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Drap, huxa, štamgast, anonym, natybubu, kyselina 5 před 4185 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

nejsi jediná, někdo si holt prochází 1–2 dny zpět otázky, aspoň u sebe to dělám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
RyuzakiKate

Každý den po přihlášení se ti automaticky připíše bod :)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Asi nějakej tajnej ctitel…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Bývám občas pár dní mimo.Proto stejně jako česílko procházím i starší dotazy a odpovědi.Nehledám konkrétního uživatele,ale radu a pomoc (ohledně PC,oprav apod).Nedávno jsem tu četla,že pochvala v diskuzi není v módě,děkuji tedy udělením palce.To snad zakázáno není.

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Johano, ohledně oprav se tu moc nedozvíš, klidně mi napiš vnitřní poštou 🙂.

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
johana 56

Děkuji,příště tuto nabídku s dovolením využiji.Ve starších příspěvcích jsem skutečně našla pár dobrých rad nebo odkazů na vhodné materiály,kde je možné je sehnat apod.

před 4183 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Milánkové, jste pěkně zlomyslní 🙂. Za každé hodnocení otázky je to zas další bodík navíc a já je fakt na nic nepotřebuju.

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Jak nepotřebuješ!? Víš, jak se dají bodíky zhovnotit?

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Děda Louda

Na to přesně jsou.

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

:)))

před 4185 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek