Sůwa

Jak je možné, že mi přibývají body, aniž bych odpovídala?

Jestli si dal někdo za úkol mne dobodovat, tak o to nemám zájem. Zbytečně bych zas musela odpovídat do diskuze, nebo neodpovídat vůbec, o nějaké falešné zlato nestojím. Děkuji za pochopení 🙂
P.S. Já to totiž nezjistím, protože se mi hodnocení zobrazuje od jednu odpověď ( všude ).

Nejlepší odpověď
anonym

nejsi jediná, někdo si holt prochází 1–2 dny zpět otázky, aspoň u sebe to dělám.

Další odpovědi
RyuzakiKate

Každý den po přihlášení se ti automaticky připíše bod :)

bolak

Asi nějakej tajnej ctitel…

johana 56

Bývám občas pár dní mimo.Proto stejně jako česílko procházím i starší dotazy a odpovědi.Nehledám konkrétního uživatele,ale radu a pomoc (ohledně PC,oprav apod).Nedávno jsem tu četla,že pochvala v diskuzi není v módě,děkuji tedy udělením palce.To snad zakázáno není.

Sůwa

Johano, ohledně oprav se tu moc nedozvíš, klidně mi napiš vnitřní poštou 🙂.

johana 56

Děkuji,příště tuto nabídku s dovolením využiji.Ve starších příspěvcích jsem skutečně našla pár dobrých rad nebo odkazů na vhodné materiály,kde je možné je sehnat apod.

Sůwa

Milánkové, jste pěkně zlomyslní 🙂. Za každé hodnocení otázky je to zas další bodík navíc a já je fakt na nic nepotřebuju.

anonym

Jak nepotřebuješ!? Víš, jak se dají bodíky zhovnotit?

Děda Louda

Na to přesně jsou.

anonym

:)))