Jak je možné že mi přeskakují čárky a kroužky nad písmenkama?

Jedno písmenko a pokaždé naskočí jiný znak?

Odpovědi
Miroslavst

Klávesy ú a ů jsou kousek od sebe a třeba se jen přehmáteš. Nebo zavadíš prstem o druhou.
Pokud se to stává často, doporučuji v nastavení klávesnice prodloužit odezvu a nemělo by k tomu docházet.
A mimochodem slova cenzura, inventura se píší bez diakritiky.

PostApMan

Jedno písmenko a pokaždé jiný znak ? Odkud je ta klávesnice ? jediné co vím, je že při stisknutí tlačítka Shift se aktivuje horní řada písmenek, při stisknutí Alt Gr se aktivuje další mapa znaků ( uvedené znaky jsou buď vpravo na klávese ,nebo se dohledají v mapě znaků – v=@ apod.)

anonym

já tady nemám dvě u jen jedno z kroužkem,a to někdy napíše čárku a jindy kroužek, no hlavně že značka klávesnice je Genius

anonym

piš na mě česky co to je nastavit odezvu?