Mousinek

Jak je možné že mi po posteli lezla beruška??

dvoutečná
Doplňuji:
Někde mi utekla

Nejlepší odpověď
sofie

chudinka chtěla asi přežít zimu

Další odpovědi
ten který je

Budte ráda že to byla beruška,horší by bylo kdyby Vám tam lezl po posteli nějaký cizí chlap.;-)

hanulka11

možná ji tam nechal ježíšek- jako překvapení

myšpulín

A kde je teď?
Třeba nesla štěstí.

anonym

Berušky přečkávají zimu mezi okenními rámy. Při otevření okna spadnou do místnosti a tam se proberou. Dejte jí napít trošku vody.

flodur

Slunéčka dvoutečná se na zimu stahují do domů a bytů.Taky jsem před týdnem jednu chytil.

http://www.ezo­o.cz/files/zvi­re/236.jpg

Zdroj: http://www.ire­ceptar.cz/zah­rada/okrasna-zahrada/zimni-ukryty-pro-slunecka-pripravte-beruskam-domky/

venkovan

Kolik jí bylo protože to může být celkem problém. Ty tečky ještě mohou být maskování z maškarního bálu.

Terryle

Nemohla vylízt z nějakýho ovoce? Já kdysi našla berušku těžce na podzim v hroznech… :o)

anonym

Já dnes objevil motýla,lítajícího!

Mili @

no a já mám doma mezi okny i berušky 7-tečné.....
asi se schovávají před zimou, no, tak hledejte mezi okenními rámy…
😁