Elk

Jak je možné, že mi chodí z mého mailu na můj nabídky práce? Nechápu! Nebezpečí?

Nevím, jak tomu mám zabránit. Hned jsem změnil heslo, ale emaily chodí pořád. Nevíte, jak to zablokovat, nebo na koho se obrátit?

Nejlepší odpověď
Zbynas

Já Ti klidně taky pošlu mail z Tvého mailu. Ono se to totiž odesílá přes PHP funkci a tam lze uplně v pohodě zadat libovolného odesílatele, čili Tvůj mail – jako odesílatele i příjemce :)))
Doplňuji:
Ještě doplním, kdybys nechápal – na účet Ti nikdo neleze. Jde o tento PHP skript: mail($prijemce,$o­desilatel,$pred­met,$text)

http://php.net/ma­nual/en/functi­on.mail.php

Další odpovědi
anonym

Nebezpečí?
😉
Ne, ´jen´ spam, odesilatel se ´schovává´ – a jedno z jednoduchých řešení je jako adresu odesilatele nastrčit tvou (příjemce).
Rovnou to maž.
___
Řešení je – v podstatě jediné – vytvoř si spam-mail, který budeš používat pro různé registrace na netu a na nic jiného – a svůj reálný mail sděluj jen důvěryhodným osobám.

bolak

A neposílá ti to tam žena? Třeba se moc válíš na gauči :)