Avatar uživatele
Džanička

Jak je možné, že mi chodí reklama do mailu, když jsem nikde nic nevyplňovala..

Mám to na mysli tak, že mám tři emaily, a do všech mi přijde reklama najednou ve stejnou hodinu. Jak to lze udělat, to na to mají ty firmy, podnikatelé apod. nějaký program, že najednou pošlou reklamu třeba miliónu lidí najednou, i když každý bydlí v jiném koutu republiky???
Doplňuji:
Já vím že jdou zrušit, pardon, ale moje otázka je úplně jiná.. Ptala jsem se na to, jak to jde udělat, že jde reklama poslat na úplně cizí emaily v republice.. A není pravidlem že vše skočí do spamu, mě tam skočí jeden email ze sta..

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? GTA Andreas před 4041 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
M.

Částečně je to podle toho, co na internetu sama hledáš, částečně je to prostě automatický spam, který se dostane do mailu téměř každému. Já tohle automaticky házím do spamu a smažu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pusinka50

Dostáváme to všichni. Některé meily mají dole malinkým písmem poznámku „jestli si nepřejete dostávat tato oznámení, klikněte zde“. Tak jestli to ty reklamy obsahují, klikni na to, já takhle zrušila spoustu meilů

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
lukas.zmizik

pokud svůj mail uvádíš někde jinde na internetě, jsou „roboti“, kteří prohledávají internet a všechny mailové adresy které najdou si uloží do databáze a pak je na ně rozesílán spam.

kvůli tomu jsem email na seznamu zrušil protože to bylo denně několik spamů, mám schránku na www.gmail.com a mám pokoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
badisko

maji reklamni roboty …jsou to programy ktere je posilaji automaticky zjistit meil neni nic moc tezkeho ale podivej se zde ..http://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Internetový_ro­bot#Spamboti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek