Fazzz

Jak je možné, že mi barví zlato na kůži?

Jak je možné, že mi barví zlato na kůži? Četla jsem něco o tom, že to může znamenat nemocnou krev. Ale doktorka mi řekla, že moje krev je v pořádku. Na kůži to zanechává takové namodralé skvrny.
Doplňuji:
Doplňuji, že je to opravdové zlato, jinak bych to sem ani nenapsala.

Nejlepší odpověď
Lucijej

A nejedná se třeba o „kočočí zlato“?
Viz. http://krasa-a-moda.porad.cz/sper­ky-hodinky-doplnky/navod/jak-rozeznat-prave-zlato-od-kociciho.html
Doplňuji:

  • kočičí zlato :o)

Další odpovědi
Syd

Nejspíš jste alergická, až si budete hledat partnera přes inzerát, můžete to uvést jako plus 😁
http://www.hu­bacova.cz/udrzba­.htm

terry

Není to nemocná krev. Jen ti chybí nějaké vitamíny či minerály, ale teď nevím které.
Doplňuji:
Mým 2 kamarádkám se také barví pod prstýnky kůže. Do tmavě modra až tm.zelena. Pod zlatými prstýnky.

Conchus

Zlato nebarví. Bůhví jaký šmejd vám někdo podstrčil.

Lucijej

Tak v tom případě je to dost zvláštní, protože zlato je inertní kov, takže ten jen tak s něčím nereaguje, snad jen s lučavkou královskou.
Problém bude někde jinde.