ptáč

Jak je možné, že městská policie odmítá přijet před restauraci, aby, ABY zveřejnila respekt?

V této rest. napadali cikáni obsluhu. A to stačí. Já nemám ani respekt, ani sílu ovládnout hory masa. Namísto výjezdu, obvyklého pozdravu je zajímá moje příjmení! To je cenou benzimu, nebo čím?

Nejlepší odpověď
klumprt

Doporučil bych psát otázky až po uplynutí dostatečně dlouhé doby od návratu z restaurace.

Další odpovědi
hanny 2

Je to samozřejmě tím,aby je – cikány, nemuseli konfrontovat.To by byl problém,kterému se policie snaží za každou cenu vyhnout a snaží se obrátit pozornost jinam.I za cenu toho,že jsi ten problém způsobil TY! Cikáni jsou u nás přece „chráněnej druh“,a vše,co použiješ proti nim,se obrátí proti tobě! Rozumíme si,žeeee?

Rocker

Měšťáci umí jen pokutovat špatný parkování.Když někdo ďělá nějakej bordel,dělají že to nevidí,u cikánů obzvlášť.

jmhad

Platilo, že příslušníci se nesmí pouštět do zásahu, kdy je předem jasné, že ho nezvládnou – jsou dva a pere se 5 tmavých, každý s břitvou. Mělo se tím zabránit znevážení a ostudě sboru /prostě příslušníci by dostali přes držku/. A u měšťáků to zřejmě ,jako interní pokyn, platí stále. Ti státní si zavolejí své bijce v kuklách.

lexx

nejsou na to školení, dokážou leda šikanovat staré baby co přecházej cestu šikmo mimo přechod a buzerovat školáky na kole, na takovou akci musíš povolat ČP a ne dráby MP co sotva udělají napotřetí maturitu

ReHu

Na co se to vlastně ptáš?

Löwe

Zase se mi chce blinkat nad lidskou demencí.

ptáč

Mě limituje placatej handy, mobil, při neopatrné manipulaci nabídne potvrzení Nominace. Jako by za mě rozhodoval szroj. Tento tdxt redigoval google klávesnice. Budiž tak
, machine na dotek. Bože, které slovo nabízené slovník brát v úvahu, tak napisu neco jiné ho.

briketka10

ad ptáč

Minulou sobotu jsem taky telefonovala na 156 na
cikámské děti, že mi opakovaně kopou do dveří na
jednu nejvíc drzou tu co tady bydlí jsem vyběhla,
že o ní přerazím smeták ! Najednou se vyhrnula celá
rodina Bandů a že nic neudělala a začla mi nadávat do
pi a sv no to já si přece nenechám líbit jo přijel jeden
ustrašenej strážníček a k nim ani nešel jen ode mě chtěl
OP tak to chodí RASISMUS a oni se jich taky bojej nic ,
kvůli nim nedělaj, jenže kdybych tady měla pořádnýho
chlapa, tak by si na mě nedovolili, ale tím, že jsem tu
sama, tak si dělaj co chtěj. Mám smůlu, kdybych měla
dvorek dám si tam hlídacího pejska, ale zas bych trnula
hrůzou, že mi ho otrávěj ba ne stačí mi kocourek. Nesnáším
cikány odjakživa !!

Dělají samé problémy vždy tady byl klid, pořádek a oni se tu
sjíždí, jako včely na pyl a hlučej je to taková hrůza !! Áchjo.

briketka10

ad ptáč

Jako zajímavou ji označila hanny 2 a já briketka 10,
protože je prostě zajímavá. Mám stejné zkušenosti
s policií, když přijedou, tak přijedou, ale nic neřeší prý
zajistí týdenní průjezd hlídky ve dvoře co už dělají ve
ve vesnici dlouho, ale jsem celý den doma a hlídku jsem
jet dvorkem neviděla, tak kecal, nebo žeby NÁVRH
neprošel no cikáni jsou ten ohroženej druh a musíme
si je hýčkat !

ptáč

Přidám jen poznámku. Proč někdo otázku oznámil jako zajímavou? Mě se tady přes slaboučký telefónek nezobrazují vymoženosti, jako použití javaskryptu při posunutí myšítkem. Zřejmě zijete v mírumilovné oblasti, kam noha nrzákonnosti nešlápla.

ptáč

Lōve, s tvým řešením jdi blinkat na Petrov.

ptáč

Dr. Klumprt opět exceluje ve svých výrocích. Gratuluji k Vaší vysoké inteligenci. To je řešení. Ať se perou. Ty (vy) vole nejste kouskem člověk, jen machine 4.

ptáč

Hanny 2, to bude tím.

mojitek

přiznám se,že nevím co vlastně chceš neboli kde je pointa