Holoub

Jak je možné že mám zpoždění menstruace s přítelem používáme ochranu-kondom a já jsem to měla dostat před 3 dny?

Nejlepší odpověď
anonym

Snad jako jediná žena, která ti odpoví -a matka dvou dospělých dětí a babička, tě můžu uklidnit, že zpoždění několik dní skutečně není důvod k panice (nebo radosti).

Další odpovědi
Wang

To je ještě v normálu.

  • * * * *

Jinak i s kondomem je třeba být opatrný. Ejakulát spolu se spermiemi se může uvolňovat už během milostné předehry a musí se dát bacha, aby se nedostaly na povrch kondomu při nasazování (z rukou přítele nebo Vás, jako partnerky).

Michal Kole

  • týden je normál

Víc by to asi chtělo lékaře

Alesh

Asi bude mimi. 😉