Jak je možné, že lidé co mají např ± 300 Kg se od rána do večera se přejídají s minimem pohybu a pořád nemají cukrovku?

Odpovědi
Dochy

cukrovka sama o sobě není z přejídání. Cukrovku 1. typu dokonce velice často „chytí“ mladí štíhlí sportovně založení lidé.

Drap

Třeba jí ještě dostanou. Někdo ji dostane , někomu se vyhne.Neplatí, že tlustý člověk musí mít cukrovku. Má k ní možná blíž, ale nutně ji mít nemusí.

cochee

To, že o tom nenapíšou v bulvárních médiích, neznamená, že ji nemají; spíš naopak :)

dubraro

Obezita a diabetes vznikají různými mechanismy, jsou na sobě nezávislé.