vivatis2-

Jak je možně, že kočka skočí z takové výšky, ale nic se jí nestane?

Nejlepší odpověď
annas

Vysvětlení v odkazu

scienceworld. cz/videa/Pad- kocky- jake- patro- je- kriticke- 4769

Doplňuji:
http://science­world.cz/vide­a/Pad-kocky-jake-patro-je-kriticke-4769

Další odpovědi
www

Jednoduše, celé její tělo, kostra, svaly, klouby i chrupavky jsou na to přizpůsobeny, je to šelma !

slad08

Jak je u koček známo, tak mají velice pohyblivé tělo a klouby, přizpůsobené k dobrému pohybu ve výškách. Před samotným skokem se kočky dokáží připravit na dopad (náraz) na zem. Zas tak blbý nejsou.

robosobo

Jak už bylo zmiňováno tak má hodně pevné chrupavky a kosti atd…A pokud by se jí něco stalo tak nezoufejte!říká se přeci že kočka má 9 životů!!!!!

151kbar151

O tom byl dokument.

šárka

No, když skočí z velké výšky, může se připravit na dopadnutí. Dokáže si to odhadnout. Ale když spadne z malé výšky, nedokáže si to moc odhadnout a může to být pro ni smrtelné.;)