Sonush

Jak je možné, že když USB kabelem zapojím tablet do PC, začne se mi nabíjet?

Chtěla jsem nahrát videa natočená z tabletu do počítače, ale když jsem tablet do počítače přes USB kabel zapojila, začal se mi nakorát nabíjet (ten tablet) a obrázky se nenahrály… Co s tím mám dělat?
Doplňuji:
Data přenášet umí a vím, že se musí pár věcí odkliknout, aby se tam ty obrázky nahrály. Tablet mám iPad 4 a k tomu mám neoriginální USB kabel..

Odpovědi
badisko

No musis si to prehodit v nastaveni …jako velkokapacitni zarizeni …:D ..je to uplne to same co u chytrejch mobilu …:D

anonym

No – a umí ten kabel i přenášet data a nebo slouží jen nabíjení?
😉
A pokud umí přenášet data – připojila´s jej (resp. koukla ses, zda se tablet připojil?) – obrázky samy z tabletu do počítače ´nenaskáčou´ – nevědí kam, musíš je zkopírovat.
A – jaký tablet – je tajné? A jaký PC (OS)?
😉
Doplňuji:
Aha…
iOS nepodporuje mass-storage (tedy se iPad po připojení nenastaví jako externí disk počítače).
Takže pro přenos máš dvě (jednoduché) možnosti – buďto si fotky z tabletu do PC poslat přes mail a nebo tablet přes wifi připojíš do téže LAN, v níž je PC (buďto přes wifi router a nebo mezi tabletem a PC vytvoříš sít AdHoc).
Také je možno soubory přenést (kabelem) přes iTunes a nebo přes nějaké netové úložiště.

www

Poněvadž téměř všechna podobná zařízení jsou na takové nabíjení již od výrobce nastavena.
K přenosu souborů využij postupů ve zdroji:

Zdroj: jablickar.cz/jak-na-prenos-souboru-mezi-iphoneipadem-a-pocitacem/

jpau

To je zas záhada hovna v mušli…

U iOS se to dá v zásadě tahat jen přes iTunies…