Pokročilý

Jak je možné, že když USB kabelem zapojím tablet do PC, začne se mi nabíjet?

Chtěla jsem nahrát videa natočená z tabletu do počítače, ale když jsem tablet do počítače přes USB kabel zapojila, začal se mi nakorát nabíjet (ten tablet) a obrázky se nenahrály... Co s tím mám dělat?
Doplňuji:
Data přenášet umí a vím, že se musí pár věcí odkliknout, aby se tam ty obrázky nahrály. Tablet mám iPad 4 a k tomu mám neoriginální USB kabel..

Odpovědi:

Zlatý

No musis si to prehodit v nastaveni ...jako velkokapacitni zarizeni ...:D ..je to uplne to same co u chytrejch mobilu ....:D

No - a umí ten kabel i přenášet data a nebo slouží jen nabíjení?
;-)
A pokud umí přenášet data - připojila´s jej (resp. koukla ses, zda se tablet připojil?) - obrázky samy z tabletu do počítače ´nenaskáčou´ - nevědí kam, musíš je zkopírovat.
A - jaký tablet - je tajné? A jaký PC (OS)?
;-)
Doplňuji:
Aha...
iOS nepodporuje mass-storage (tedy se iPad po připojení nenastaví jako externí disk počítače).
Takže pro přenos máš dvě (jednoduché) možnosti - buďto si fotky z tabletu do PC poslat přes mail a nebo tablet přes wifi připojíš do téže LAN, v níž je PC (buďto přes wifi router a nebo mezi tabletem a PC vytvoříš sít AdHoc).
Také je možno soubory přenést (kabelem) přes iTunes a nebo přes nějaké netové úložiště.

Zlatý

Poněvadž téměř všechna podobná zařízení jsou na takové nabíjení již od výrobce nastavena.
K přenosu souborů využij postupů ve zdroji:

Zdroj: jablickar. cz/jak- na- prenos- souboru- mezi- iphoneipadem- a- pocitacem/

Bronzový

To je zas záhada hovna v mušli...

U iOS se to dá v zásadě tahat jen přes iTunies...

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Elektronika

Zlatý mosoj 870
Zlatý Bedy 675
Zlatý gecco 427
Zlatý www 412
Zlatý Hlada 393
Zlatý beer 298
Zlatý Michal Kole 292
Zlatý ge0rge 287
Zlatý led 249
Stříbrný cochee 226

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.