Jak je možné, že když udělám v něčem více děr, tak těch děr je méně?

Když udělám v něčem, konkrétně v síti více děr… http://www.pu­blicdomainpic­tures.net/pic­tures/50000/nah­led/protrzena-sit.jpg

Nejlepší odpověď
BANAN93

protože se díry spojí v jednu ?

Další odpovědi
briketka10

Chci důkaz 😁

Barbakane to nemáš ze svý hlavy
žené tákhle mě doběhnout filuto.

led

Pospájaním dier novou dierou znížite ich počet na jednu dieru. Vytvorením x+y=1 ak x= počet dier už urobených a y= počet dier urobených tak, že vytvárajú prienik do už urobených dier…
Teraz buďte múdry…

Muffz

netusim, ja kdyz do dreva udelam dve diry, tak tam mam dve diry. Aspon pri tom lovu palcu vymyslej smysluplne otazky.

anonym

Otázka je položena špatně:
Nikde jsi ty neudělal více děr,protože to není tvůj nápad a ani tady díru do světa neuděláš.

anonym

Jugare, jak měla, podle tebe, otázka znít?

briketka10

😁 😁 😁

anonym

Copak mi to nevyvrátí? Škoda, byl jsem připraven!

briketka10

Promiň už vidím upravení otázky i ten důkaz
to je dobrý, ale pořád říkám, že to nemáš ze
svý hlavy 😁

anonym

briketko, no nemám, mám to z netu.

briketka10

Barbakane

Vždyť si psal, že důkaz bude ať se nebojím 🙂
Tak já ho chci a né, že nemáš a od toho je
přece net.

anonym

Briketko, důkaz bude, neboj. 🙂

led

BANAN93
mám rovnaký názor a rovnaký čas vloženia odpoveď (± sekundu)

led

briketka10, „Chci důkaz“, máte ho mít. v mé odpovědi :-p

briketka10

Vy všichni důkázáci s dírou spojenou v jednu 😁
Chachacha

led

ak nechcete mať len jednu, robte diery tak, že vždy len dve, tri vytvoria jednu dieru, hmm, zas jedna diera ☹
Barbakanová otázka mi pripomína, ako urobiť veľkú dieru tenkými vrtákmi. Po obvode plánovanej diery vytvoriť také množstvo otvorov (dier), že vnútorná plocha po ukončení vrtania uzavretím kruhu, sama odpadne a vytvorí sa (opäť) jedna veľká diera.

anonym

Briketko, nemám, ale od toho je přece net?