briketka10

Jak je možné, že každý den mizí palečky od doby, kdy redy položila svou otázku? Viz odkaz

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/muzete-nekdo-zaspuntovat

Zdá se mi to, nebo ne, každý den odpoledne sem přijdu a mám čím dál tím
méně palečků, vím, že si za ně nic nekoupím, ale naštve mě to a nevím, co
tím mazal sleduje, jestli si tím leští to své Ego, nebo opravdu nechápu, co ho pohání k takovému podlému chování, musí mu být přeci jasné, že si
každý den ty palečky znovu nasčítám svým přispíváním zde.
Dnes mi opět zmizelo 10 palečků, začala jsem si je psát, inspirovala mě otázka
od redy.

V IP poště a e-mailu od Adminů nic nemám.

Děkuji Vám za reakce.

Nejlepší odpověď
mosoj

Nepřijde ti nic, pokud jsou to palce za tvé odpovědi na otázku, která byla smazána. Upozornění dostane jen tazatel.

Další odpovědi
led

Presne, ako ste napísala „si tím leští to své Ego“

johana 56

Nadávky, urážky ap. sem nepatří, u těch je smazání v pořádku.
U nezávadných, leč někomu vadících příspěvků to funguje jako bumerang.
Jeden se se naštve, nahlásí nahoru, je odstraněno.Naštve se druhý a vrátí na oplátku.Upozornění je zasláno pouze při smazání celé otázky uživateli, který ji vložil.
Kdo odpovídal má smůlu. Že něco zmizelo, zjistí jen z celkového počtu odpovědí.Taková malá ‚virtuální válka‘…

gecco

Napadla mne jedna možnost, kdy Admin do pošty (asi) nic nepíše – odmazává celé otázky, nejen jednotlivé odpovědi…
No – jestli Admin dohání resty za těch ´pár´ týdnů, kdy tu ´nebyl´, ještě asi má co dělat…
😉

anonym

Zrovna mi přišly zprávy, že mi smazal admin: Ty jsi teda muzikant, jak z kozí píp pantrontaška! a … jo, i hrab*** důchodci.

Drap

Už jsem si na to zvykl, nepotěší to, ale ber to jako zásah vyšší moci. Pokud některý den něco nezmizí, připadá mi to divné.

Mc Merkurion

no,mě smazal otázku,dvakrát jsem mu psal a dělá mrtvýho brouka,takže nevim,kdo ji nahlásil…

briketka10

Já už vím, které zmizely jedna o vaření, tam barbakan
vložil 3 vtipné obrázky a ten třetí, kde byl španělský
ptáček a ještě jedna tu nemohu najít, ale vím, že
jsem na ni 100% odpovídala.....
(měla jsem tam paleček od Admina2).. některý
padouch ji nahlásil a bylo mu jedno, že jiným
uživatelům tedy zmizí palečky HAWK :((

anonym

Jugare, abych tu nevložil kopie tvých sprostých slov. To by se i monitor začervenal!

briketka10

mosoji

A kdo je ten tazatel?

annas

To někdy nezjistíš, protože nepočítáš s tím, že někdo otázku nahlásí.