Zvědavý

Jak je možné že GP České republiky, nejnavštěvovanější GP v seriálu MS silničních motocyklů, dlouhodobě prodělává??

Jeden lístek stojí 1700 (ten nejlevnější), tak kam sakra ty peníze jdou?? Díky.

Odpovědi
štamgast

Okruh má výdaje na údržbu trati a zázemí, a tak prodělávají. Taky možná je tam něco, co my nevíme… Jen se stačí podívat: před deseti lety pořádal okruh tyto závody: WTCC, DTM, MS Superbiků, MotoGP, A1GP, FIA GT. Nyní už pořádají z významných závodů pouze MotoGP, protože na víc nemají peníze.