briketka10

Jak je možné, že czechrapsind je dnes anonym a dal nám bod v otázce : Jak na to ? Je to stručná otázka ?..

nechápu to vysvětlí mi to někdo ?? a opravdu odešel ??

otázka o Soukromých firmách jak znásilňují.. to je taky od něj..

Nejlepší odpověď
led

V dobe, keď písal otázku a bodoval bol ešte registrovaný. Jeho registrácia skončila okolo obeda.

Další odpovědi
www

Já z hloupého mobilu nevidím co ostatní, proto jen tuším co se stalo, ale

  1. Občas je tu něco „jinak“, nebudu rozebírat
  2. Možná se odhlásil, ale bodovat (hodnotit) může stále pod svojí přezdívkou, poněvadž si zdejší systém pamatuje jeho IP adresu.

Skalní kozáci mne třeba rádi opraví, já jen tipuji 😉

briketka10

www, když jsem dala odpověď doplnit tak se mi dnes objevil ještě jeho Avatar, tak proto mi to nejde do hlavy ☹
profil už nemá..

briketka10

jeho Avatar tu pořád zůstává, jak je to možné ??