salsa verde

Jak je možné že člověk který dluží…

kupu peněz si jezdí v novém autě na leasing, večeří v restauracích, chodí ve značkových oděvech a je těžce vysmátý? Jak je možné že na něj nikdo nemá páku aby peníze vrátil? Odkud se bere sebevědomí takových lidí?

Nejlepší odpověď
tom004

V okruhu 10 km,znám pár takových,kteří se přesně takhle chovají.Špičkové bydlení,a všechno to,co popisuješ.Exe­kutoři,jsou na ně krátcí,protože všechen majetek včas převedli,a teď,si ho vesele užívají.Bohužel,zá­kony této republiky,pomá­hají,spíše,zlo­dějům,a lumpům.A,jejich svědomí,říká se,„jaký pán,takový krám!“.

Další odpovědi
led

Oni to hovoria ináč:
„Tak miľujú svoje manželky, že všetok svoj majetok previedli na ne.“ (to je skutočný citát člena nášho parlamentu, ale nájdú sa takýto chudáci aj v ČR). Aký majetok teda, chudáci, môžu mať? A čo im teda ten exekútor chce vziať, veď ledva majú na životné minimum.

arygnoc

chyba věřitelů.
obrátit se na daňový úřad, finanční policii, policii všeobecně, př. odd. protikorupční policie, resp. org, zločinu.

na každého páka funguje, věřte.

anonym

Ja bych ani nechtela byt manzelka nekoho takoveho … , i kdyby na me chtel ten majetek prepsat. Zit neustale v nejakem strachu … brrr . ! 🙂 -iv-

Berušinka

No, myslím, že ti zadlužení se obvykle takle nechovají. Spíš bych řekla, že je víc ty instituce okrádají. Teďka je to zrovna auktuální u nás v rodině.
To je nějaký vyjímečný případ. Normálně se tohle neděje ani ve snu =D