Jak je možné, že 13 letá holka ví o souloži víc než já a je mi jednou tolik? Když smí až od 15?

Odpovědi
hanny 2

No oni se to dnes učí snad už od mateřské školky!

BurTon

do 15 můžeš
od 15 musíš

Bičiště

Protože je inteligentní,bys­trá,vše jí zajímá, čte,ptá se,kouká.Určitě z ní bude třeba inženýrka, mudr, mgr, atd. Vezmi si z ní příklad, máš co dohánět.
Doplňuji:
A jen tak mimochodem – jak ty, 26 letý, má vědomost o tom, co ví 13-tiletá o souloži? Hlavně aby ses nezačal zajímat o to, co ví třeba 10 tiletá.

kocickaaa

dnešní mládež… hrůza, ale myslím si, že ta soulož , o které oni vědí je spojována většinou s vulgárismem a srandou ne pravou láskou jak by to vždy mělo být ;)

anonym

Píšete,že ví,ne že umí-teorie není praxe,co se naučí teoreticky,je pro ni jen dobře,alespoň nebude věřit,že děti nosí čáp.

iceT

Tak ve 13 jsem věděla na 100%,že to mám na čurání…

venkovan

Co jsi napsal nic nevypovídá. Respektive z toho lze i usoudit, že o souloži nic nevíš a 13 letá holka alespoň ví jak se v základu věci mají.
Mimochodem – proč si s nezletilým povídáš o tak intimních věcech? Není to tak trochu mimo slušnost. Snad jedině kdyby to byl sourozenec by se to dalo vzít.

gnosis

tomuhle se jeste nekdo divi? :) diky internetu se o soulozi dovi i 6 lete dite behem par minut. znam slecnu, ktera od 12 let chodila s chlapcem na „senik“ .. to, jestli je to spravne nebo ne je druha vec.