Michal Kole

Jak je možné ve vietnamské večerce vidět zboží privátních značek supermarketů? To mají stejné dodavatele,ale vyšší cenou

Nejlepší odpověď
honza19hk

jestli chodíš nakupovat do velkých obcho´dáků,všimni si vietnamců s několika vozejky a v nich balení potravin.Ne po kusech ale po krabicích.Pak ti to dojde k čemu to mají. Nakoupí např za 10kč a prodávájí ve svém obchodě za 15kč.

Další odpovědi
anonym

Ne, nakupují to v tom marketu a prodávají ve své večerce. aby vydělal hodí tam svou marži, proto vyšší cena.