KatkatkaW

(Jak) Je možné navrátit záložky v Chromu do původního pořadí?

Potřebovala jsem si trochu pouklízet v záložkách, protože jsem jich tam většinu měla dvakrát (úplně mi to není jasné, ale bylo to následkem různého přihlašování do Googlu). Kvůli tomu jsem je ale seřadila podle názvu a teď nevidím možnost, jak to vrátit zpět. Je to docela důležité. Seřadit podle času přidání to asi nejde, nebo ano?

Odpovědi
anonym

Exportujte je do souboru, vymažte je z Chromu, nějakým algoritmem seřaďte (v UNIXu/Linuxu postačí příkaz v konzoli) a pak jen znovu importujte…

https://suppor­t.google.com/chro­me/answer/96816?h­l=cs

jáára

jako sis to rukama způsobila – různé přihlašování do Google – jak tomu máme rozumět?

si je promaž a seřaď zase ručně. práce na pár minut

led

1 – Otvorte si správcu záložiek
2 – vytvorte si chlieviky – priečinky
3 – jednotlivé záložky si posúvaním vložte do priečinkov v poradí, v ktorom ich chcete mať
4 – zavrite správcu záložiek – hotovo