briketka10

Jak je možné, když napíšu do Diskuze příspěvek, objeví se 2×? Poradíte mi? Děkuji vám.

Mám Windows 8.1 IE prohlížím v Googlu, jestli tomu dobře rozumím.

Doplňuji :

Test připojení mi naměřil toto:
Download 5,9 Mbit/sec, Upload 2,9 Mbit/sec, ping 33,00 ms
Stačí, nebo je to málo ? Děkuji.

NTB mám měsíc doma je nový.
Programy jsou nainstalovány již
od výrobce a dva tři od správce.
Sama si stahuji jen filmy a hudbu.

Nejlepší odpověď
jáára

  1. pomalej internet – velký latence.
  2. pomalé připojení na straně serveru, nebo server nestíhá

na počítači ani tak nezáleží.

Další odpovědi
kapka

Mně se nedávno objevil 4× :D , asi jsem na to víckrát klikla, nevím.

setapouch

Poslední dobou je to tu celé rozbité. Od vkládání příspěvků (např. když na mobilu vložím doplnění) až po admina.

briketka10

přebornice kapička 😁

kapka

jj :D

kapka

10×

kapka

10×

kapka

10×

kapka

10×

kapka

10×

kapka

10×

kapka

10×

kapka

10×

kapka

10×

kapka

ok, tak jenom 9×, ale zrovna mi tam skočila na tabletu hláška, kolik mám ještě procent baterky, takže jsem i zradu čekala, v té chvíli to neregistruje dotek. Ale snad už všichni chápou, že to sem můžu naklikat kolikrát chci úplně vědomě. Už se to tu mimochodem řešilo před pár roky. :) Ano, taky si někdy neuvědomím, že jsem klikla víckrát, stane se mi to, i když vím, že se to pak přidá víckrát.

briketka10

Tak zpátky k mojí otázce napíše mi prosím někdo,
jestli stačí ta rychlost, kterou jsem naměřila, nebo
nestačí moc Vám děkuji, abychom se nebavili jen
o pytlovinkách doufám, že to nebudu mít 2× :)

jáára

rychlost stačí úplně v pohodě.
je to divný…

briketka10

jááro

už se mi to odesílání upravilo,
ale, jak koukám, tak kapka je
úplně v háječku a to néchci být
sprostá 😁

jáára

máte internet od Meteoru?

briketka10

MVnet Pardubice VII městská část
bydlím v malý vesnici, ale film mám
staženej rychlejc než na tom starým
tady mám i 690 rychlost a za 39min.
někdy i za míň.

briketka10

Tak jó a pak si napíšem do IP a pak se
budem popadat za panděra :--DDDD
myslím si, že já ho budu mít 2×

gecco

Setapouchu – to doplnění blbne i z počítače…
😉

setapouch

Aktualizace softwaru je proces nahrazující staré chyby chybami novými.

setapouch

Aktualizace softwaru je proces nahrazující staré chyby chybami novými.

kapka

A 3×?

kapka

A 3×?

kapka

A 3×?

kapka

Jsem borec :D Uděláme soutěž, kdo dá do diskuze jeden příspěvek víckrát? :D

briketka10

schválně, jestli bude 2× uvidíme uvidíme 😁

setapouch

Nejspíš si provozovatel myslí, že tvé příspěvky jsou natolik super, že jeden nestačí ;)

jáára

je to divný. občas se to stane, ale aby to dělalo pořád?
Zvedá se vítr

briketka10

A u nás už leje, snad nepřijde bouřka :(

briketka10

schválně, jestli bude 2× uvidíme uvidíme 😁

annas

Zkouším.:-))

kapka

Ale bylo by fakt super, kdyby se ty duplicitní příspěvky daly smazat.