Avatar uživatele
anonym

Jak je mozne , kdyz jsem otazku dala do " rodin a vztahy " a pak se ukaze v ankety a zabava ? -iv-

Doplňuji:
Ja jen , ze jsem se ptala na sebevrazdy a ted je to v zabave a to mi prijde blby. ☹ -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? Elk, Kerberus, hanulka11, tom004, dědapetr, dougie před 4737 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Dívala jsem se, otázka je v Aktualitách. Možná ji chtělo jinak formulovat, jak se zmiňuje i Hanulka. Ptáte se na názor. Už se to mnohokrát řešilo.

Podívala jsem se znova na pravidla:

Pokud si nejste jisti, zda otázka do kategorie patří, nabízíme následující pomůcku:

Pokud otázka vyhovuje alespoň dvěma z uvedených tvrzení, pak patří do kategorie Ankety a zábava.

1.Otázka se týká problému, jehož řešení nemůže pomoci ostatním uživatelům.
2.Otázka vyžaduje osobní názor na aktuální dění, jehož význam v čase klesá.
3.Otázka byla položena za účelem pobavit sebe nebo ostatní uživatele.
4.Otázka vyžaduje informaci nebo názor, které mají pouze omezenou a krátkodobou platnost.
5.Otázka vyžaduje osobní postoj k obecné problematice.
6.Otázka osobního charakteru.

Jediný rozdíl je v tom, že nezískáte vy a uživatelé body. Hlavně že otázku nikdo nesmaže.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
tom004

Někdy se může stát,že druh otázky správně nezařadíme.Potom je buď admin,nebo ti co mohou, přeřadí.Ale je pravda,že někdy mi to přijde bezdůvodné,a mám pocit,že se někdo se tím nevhodně „baví“.Chce to klid a vydržet.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Elk

Taky se mi to stalo – Admin usoudil, že formulace této otázky nepatří do kategorie, která byla zadána, ale do jiné a tím pádem ji přesunul. Nic nového, už se mi to taky nestává…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

možná by ji chtělo trochu jinak formulovat …je to spíš otázka Co tomu říkáte?
Tím by se jako měli lidé vyjádřit , říci svůj úsudek .
Asi to admin bere spíš jako anketu či co.....?
Doplňuji:
Už jsem před časem zmiňovala, že když se palcují odpovědi v zábavě , aktualitách-pak stejně jsou body odečteny, ale mnozí uvedli, že jim to nevadí./To jen že stále mnozí se diví, že jim body někdo sebral/ Já osobně myslím, že tu opravdu o body nejde.

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ano,byla přesunuta buď adminy,nebo některým uživatelem.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek